nie. Mar 29th, 2020

Dietoportal.pl

My WordPress Blog

Jak działa dieta zmienno kaloryczna?

2 min read

Dieta przesuwająca kalorie działa inaczej niż dieta niskokaloryczna, a nawet zwykła dieta niskokaloryczna.  Dieta ta zmienia kalorie tak, że organizm będzie nadal spalać tłuszcz.

Niska dieta węglowodanowa oczywiście zmniejsza ilość węglowodanów, które przyjmujemy.

Dieta zmieniająca kalorie jest mniej przejrzysta

Jak przesuwa się kalorie? Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, musimy zrozumieć, jak organizm metabolizmu reaguje na jedzenie, które jemy.

Po pierwsze, ważne jest, aby zobaczyć, że organizm ludzki próbuje zachować sklep z tłuszczem. To może być dobra rzecz, jeśli naprawdę byliśmy głodni i nie mieliśmy wystarczająco dużo do jedzenia. Niestety większość ludzi w uprzemysłowionym świecie ma siedzący styl życia i jemy więcej niż naprawdę potrzebuje nasze ciało.

Tak więc, nawet kiedy stosujemy dietę, pracujemy w celach krzyżujących się z naszą naturalną tendencją ciała. Początkowo możemy stracić, ale w końcu nasz metabolizm złapie i spowolni ilość spalonych kalorii, co bardzo utrudni nam dalszą utratę wagi.

Z tym jako tło, zaczynamy rozumieć przesunięcie kalorii

Nazywa się to przesunięciem, ponieważ przesuwa różne rodzaje żywności do różnych posiłków i różnych dni. Mając na uwadze, że dieta cięcia kalorii jest zasadniczo dotyczy zmniejszenia liczby spożywanych kalorii, celem tej diety jest wymieszanie dni o niskiej zawartości węglowodanów i innych dni więcej węglowodanów i mniej białek. Wszystko to jest obliczane w celu utrzymania metabolizmu ciała poza bilansem, tak abyś mógł dalej tracić.

Dobra dieta przesuwająca kalorie da Ci wszystkie węglowodany potrzebne Twojemu organizmowi, jak również wszystkie białka niezbędne do zdrowego trybu życia. Musisz węglowodany, aby dać Ci energii, a białko jest potrzebne do produkcji glukagonu. Ten hormon wydobywa zebrany tłuszcz w organizmie i spala go na energię.

Tak więc, nie musisz liczyć kalorii z tej diety, ale musisz rozwijać zdrową rotację (przesunięcie) odpowiedniej żywności. Jeśli to zrobisz, ta dieta może pomóc Ci szybko stracić tłuszcz, a ponieważ daje Ci tak zbilansowaną dietę, jest to coś, co możesz utrzymać tak długo, jak chcesz.

Więcej na dietoportal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.